Data publikacji

Pałac Siemczyno – Hotel i Restauracja

Pałac Siemczyno – Hotel i Restauracja

Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej #SzwajcariaPołczyńska
Baza noclegowa kompleksu Pałac Siemczyno mieści się w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych zabudowaniach folwarcznych. Nasza lokalizacja oraz komfortowo wyposażone pokoje sprzyjają relaksowi zarówno w czasie urlopu, jak i podróży służbowej.
Naszym Gościom oferujemy 45 klimatyzowanych pokoi w budynku głównym oraz w pawilonie i 5 pokoi z aneksem kuchennym osobnym wejściem (m.in. dla gości z czworonogami). Ponadto posiadamy doskonałą bazę konferencyjną i szkoleniową. Organizujemy wesela, plenery, ogniska, kuligi oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Nasza restauracja znajduje się w klimatycznych wnętrzach zabytkowego folwarku. Duża przestrzeń, niecodzienne otoczenie oraz wyjątkowe widoki sprawią, że każdy poczuje się tu swobodnie i komfortowo. Z restauracyjnego tarasu doskonale widać plac zabaw dla dzieci, na którym nasi najmłodsi Goście mogą spędzać czas pod czujnym okiem rodziców.
W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni polskiej, do których przygotowania używamy najwyższej jakości produktów.
Zapraszamy Państwa na wyśmienite śniadania kontynentalne serwowane w formie bufetu, pyszne obiady oraz ciasto domowego wypieku i doskonałą kawę.
W największym oryginalnym barokowym pałacu na Pomorzu Zachodnim mieści się Muzeum Ziemi Pomorskiej w Siemczynie.
Należymy do wojewódzkiego systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.
Atrakcje:
• Pałac i Muzeum
• Henrykowski Szlak w Siemczynie
• zabytkowy park, Aleja Grabowa i tajemniczy tunel
• warsztaty w Kuźni Ceramicznej
• Kosze do gry w dysk-golfa
• Pola do gry w industrialnego mini-golfa
• Labirynt w parku
• jezioro Drawsko, rzeka Drawa, kajaki,  żeglarstwo
• wypożyczalnia rowerów
• plac zabaw, bilard, ping-pong
Więcej informacji na temat oferty komercyjnej hotelu:
Tel: +48 94 375 86 21, +48 663 746 803, +48 691 283 009
https://www.palacsiemczyno.pl

 

Najczęściej czytane

Kondolencje
Data publikacji:
więcej informacji
Data publikacji:
Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2024 r. kończy się wsparcie oferowane dotychczas na podstawie art. 13 ustawy pomocowej, polegające na zapewnieniu świadczenia pieniężnego gospodarzom, którzy na włas…
więcej informacji
Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie / Muzeum Ziemi Pomorskiej w Siemczynie
Data publikacji:
Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej #SzwajcariaPołczyńska W dużym, liczącym około 3,4 ha, założonym jeszcze w latach 30-ty…
więcej informacji