Data publikacji

SOBÓTKA II Studio Ceramic- Salon Płytek Ceramicznych

SOBÓTKA II Studio Ceramic- Salon Płytek Ceramicznych

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.

Hurtownia Materiałów Budowlanych „Sobótka” s. c. powstała w roku 1995 w Połczynie – Zdroju.
W roku 1999 firma przeniesiona została do aktualnej, własnej siedziby przy ul. Młyńskiej 2a. Zmiana ta umożliwiła gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa, który trwa nieustannie aż do dziś, zaś wypracowana przez lata pozycja pozwala optymistycznie spoglądać daleko w przyszłość.
Duży wzrost zainteresowania na coraz to szerszy asortyment zaowocował w listopadzie 2006 r. powołaniem do życia siostrzanej firmy „Sobótka II”, która specjalizuje się głównie w sprzedaży płytek ceramicznych.
W styczniu 2009 roku została zakupiona nieruchomość przy ul. Młyńskiej 11B, która stała się nową siedzibą „Sobótka II”. Pod tym adresem w 2010 roku nastąpiło otwarcie nowego salonu płytek ceramicznych.
Obecnie ,,Sobótka II'' jest prężną firmą rodzinną, która zaopatruje remonty, budowy i inwestycje klientów indywidualnych, instytucji i firm.
Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, jest dystrybutorem wielu znanych, renomowanych marek. Zatrudnia 18 pracowników, posiada własny wyspecjalizowany transport, budynki handlowo – magazynowe o łącznej powierzchni 1400 m2, oraz łącznie około 500 m2 powierzchni placu.
Jedyny taki salon w regionie zaprasza!
Kontakt: 
Sobótka II Studio Ceramic Salon Płytek Ceramicznych
ul. Młyńska 11b
78-320 Połczyn- Zdrój
tel.: 94 365 10 89
e-mail: biuro [dot] sobotka2atgmail [dot] com
https://sobotka.co/studio-ceramic/

 

Najczęściej czytane

życzenia
Data publikacji:
23 czerwca obchodzić będziemy Dzień Ojca Wszystkim tatusiom w ich dniu składamy najlepsze życzenia!
więcej informacji
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.06-22.06.2024 R. MOŻLIWE BURZE
Data publikacji:
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.06-22.06.2024 R. MOŻLIWE BURZE…
więcej informacji
Spacer na początek wakacji
Data publikacji:
#SzwajcariaPołczyńska W tak pięknych okolicznościach przyrody zapraszamy na spacer szlakiem rzeźb Połczyńskiego Sukiennika.  Rzeźby zyskały dzisiaj nowe tabliczki QR, które informują o legendzie.…
więcej informacji