Data publikacji
Mieszkańcy

Woodprint - Twoja ekologiczna pasja w drewnie

Magnes z logo Szwajcarii Połczyńskiej

Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej #SzwajcariaPołczyńska

Witajcie w fascynującym i zrównoważonym świecie Woodprint - Twojej ekologicznej pasji w drewnie.

Historia Woodprint sięga roku 2020, przed erą pandemii, kiedy to narodziła się idea, która dziś definiuje naszą firmę. Nasza misja jest jednoznaczna - tworzyć wyjątkowe produkty z drewna, które nie tylko zachwycają swoją estetyką, ale również inspirują, edukują i dają głos naszej zrównoważonej pasji.

Jesteśmy przodującym producentem, wykorzystującym zaawansowaną technologię laserów CO2, by odważnie eksplorować granice możliwości drewna. Tworzymy przedmioty, które łączą piękno natury z precyzją technologii. Nasze wyroby są wyjątkowe, bo wierzymy, że drewno ma w sobie magiczną moc i potencjał do bycia czymś więcej niż materiałem.

Każdy nasz produkt jest wyrazem pasji i dbałości o środowisko. Drewno, które używamy, pochodzi ze zrównoważonych źródeł, by zachować równowagę ekosystemów, które dają nam te cenne surowce. Dla nas to nie tylko biznes - to wyraz naszej odpowiedzialności wobec Ziemi.
Nasza drukarka UV to magiczna maszyna, która przenosi Twoje pomysły na drewniane powierzchnie, nadając im życie i kolor. Tworzymy projekty, które nie tylko zachwycają zmysły, ale także opowiadają historie. Bo drewno to nie tylko materiał, to medium do wyrażania Twojej wyjątkowej wizji.

Woodprint to także misja edukacyjna. Nasze serce bije dla dzieci i dlatego tworzymy zabawki i zestawy edukacyjne, które uczą przez zabawę i eksperymentowanie. Wierzymy, że edukacja to fundament przyszłości, dlatego staramy się kształtować małe umysły na lepsze jutro.
Ekologia, kreatywność i edukacja to filary, na których opiera się nasza firma. Dbamy o naszą planetę, tworzymy produkty, które inspirują i dajemy możliwość wyrażenia Twojej kreatywności. Wierzymy, że edukacja to klucz do rozwoju społeczeństwa, dlatego nasze produkty wspierają rozwój małych umysłów, ucząc jednocześnie szacunku dla środowiska.

Dołącz do naszej rodziny Woodprint i odkryj magię drewna w zupełnie nowy sposób. Razem tworzymy piękno, inspirację i przyszłość dla naszych dzieci.
Woodprint - Twoja ekologiczna pasja w drewnie, gdzie każdy produkt opowiada historię, a każdy dzień to nowa przygoda.

Więcej na profilu:
https://www.facebook.com/woodprintpl/?locale=ms_MY
Aplikacja:
https://play.google.com/store/apps/details...
Woodprint Paweł Poraniuk
Ogartowo 37
78-320 Połczyn-Zdrój
biuroatwoodprint [dot] pl
tel. 509 746 359

Najczęściej czytane

Plakat
Data publikacji:
Główny Inspektorat Sanitarny przestrzega przed ryzykiem, jakie wiąże się z bezpośrednim kontaktem z barszczem Sosnowskiego.  Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny, które…
więcej informacji
PLAKAT
Data publikacji:
więcej informacji
Plakat
Data publikacji:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że w związku z trwającą kampanią wdrażania Strategii Wizji Zero w rolnictwie w Polsce, zainaugurowana została VI ed…
więcej informacji