Bukowy Jar

Bukowy Jar- witacz

Bukowy Jar. Miejsce gdzie łatwiej spotkać zwierzęta niż ludzi

#SzwajcariaPołczyńska Dziewicza kraina, pełna leśnych zwierząt, zakamarków, strumieni, stawów i jezior. Gospodarstwo "Bukowy Jar" to wrota w ten nieodkryty świat Szwajcarii Połczyńskiej!
Nasze 10 hektarowe gospodarstwo Bukowy Jar położone jest na terenie bajecznie urokliwej krainy pagórków, głębokich dolin, mniejszych i większych jeziorek oraz lasów. Kraina ta to perła regionu zwana Szwajcarią Połczyńską najpiękniejszy teren Drawskiego Parku Krajobrazowego będącego częścią Pojezierza Drawskiego w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy odsunięci od wielkomiejskiego zgiełku i ukryci przed kurzem miast i szos, co jest gwarancją spędzenia urlopu, czy też wolnej chwili w ciszy i spokoju. Piękne okolice, które kuszą o każdej porze roku, mnóstwo atrakcji turystycznych oraz niezliczone formy aktywnego wypoczynku sprawią, że bez względu na pogodę nie zaznacie Państwo u nas nudy.
Mieszkamy w nowo odremontowanym domu położonym wśród lasów i w sąsiedztwie łąk z dala od innych gospodarzy. Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne, w którym dzielnie radzą sobie nasze dwie córki Karolinka i Agatka. Nasze gospodarstwo to las, ziemie uprawne oraz 5 stawów różnej wielkości, z których dwa największe są koło domu. W domu Goście mają do własnej dyspozycji całe piętro, na którym oprócz nowo urządzonych pokoi gościnnych jest aneks kuchenny oraz miejsce świetlicowe. Dla gości przygotowaliśmy tereny rekreacyjne, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, możliwość organizowania ognisk, rowery.

Strona agroturystyki: http://nocleg.agro.pl/