Połczyńska Olejarnia

Olej lniany na tle drzwi wejściowych z logo Szwajcarii Połczyńskiej do Połczyńskiej Olejarni

#SzwajcariaPołczyńska Nie ma chyba firmy bardziej oddającej ducha oraz idei Szwajcarii Połczyńskiej niż „Połczyńska Olejarnia”, czerpiąca wprost z tego co naturalne i bazująca na pracy własnych rąk. Jej twórcy wierzą, że zdrowa, nieprzetworzona żywność, powinna być szeroko dostępna. Formuła sklepu LESS WASTE – leżącego w sercu uzdrowiska, przy jednej z klimatycznych uliczek połczyńskiej starówki - jest całkowicie “Eko”, dlatego kupujący mogą przyjść z własnym opakowaniem i liczyć na rabat z tego tytułu.
Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.
Właściciele o „Połczyńskiej Olejarni”: Połczyńska Olejarnia to rzemieślnicza tłocznia oleju, która powstała z zamiłowania do świeżej, nieprzetworzonej żywności i lokalnego krajobrazu. Od 2019 roku gościmy na mapie Połczyna-Zdroju oferując naszym Klientom wytwarzane na miejscu oleje oraz szeroką gamę zdrowych produktów spożywczych na wagę.
Oleje produkowane w naszej manufakturze tłoczymy niskoobrotowymi prasami metodą na zimno, w małych partiach, zawsze na świeżo. Na tę chwilę oferujemy naszym Klientom olej z nasion lnu, konopi, ostropestu, czarnuszki, rzepaku i słonecznika, wkrótce również wiesiołka.
Głęboko wierzymy, że zdrowa, nieprzetworzona żywność powinna być szeroko dostępna. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości w możliwie przystępnych cenach.
Misję tę realizujemy każdego dnia przy jednej z klimatycznych uliczek w centrum naszego uzdrowiskowego miasteczka, proponując szeroki wybór ziół, herbat, bakali, przypraw, kasz i strączków. Formuła sklepu zakłada zakupy na wagę, również do własnych opakowań, dzięki czemu unikamy jednorazowego plastiku i dajemy Klientom możliwość zakupu takiej ilości produktu, jakiej naprawdę potrzebują.

W Połczyńskiej Olejarni zaopatrzycie się w szeroką gamę produktów żywnościowych na wagę – herbaty, zioła, bakalie, przyprawy, kasze, strączki i wiele innych.
Sklep prowadzony jest w formule LESS WASTE – większość produktów sprzedawana jest na wagę, również do własnych opakowań Klienta lub do papierowych torebek. Dzięki temu unikamy jednorazowego plastiku i dajemy Klientom możliwość zakupu takiej ilości produktu, jakiej naprawdę potrzebują.
Natura jest nam bliska, więc zakupy do własnych wielorazowych opakowań Klienta zawsze otrzymują 5% rabatu.

Jeśli i dla Ciebie zdrowie i natura są ważne, polub, skomentuj lub udostępnij nasze treści – pomożesz nam w ten sposób dotrzeć do większego grona odbiorców. Dziękujemy i do zobaczenia!

Połczyńska Olejarnia
Ul. Mariacka 8
Połczyn-Zdrój
574 380 180
sklepatolejarniapolczyn [dot] pl

JAK TŁOCZYMY
Rzemieślnicza produkcja pozwala nam wydobywać najcenniejsze właściwości roślin oleistych- bez filtrowania, konserwowania, rozcieńczania, rafinacji czy dodatku jakichkolwiek substancji chemicznych, zawsze na zimno. Oleje tłoczymy w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza. Dbamy o najwyższe standardy wytwarzania i przechowywania naszych produktów- olej przez nas tłoczony od momentu wytłoczenia do momentu sprzedaży zawsze przechowywany jest w warunkach chłodniczych. Ciemne szklane butelki, w jakie rozlewany jest nasz olej, ograniczają ekspozycję na światło słoneczne i pozwalają na dłużej zachować świeżość oraz wartości odżywcze i zdrowotne.

POCHODZENIE SUROWCÓW
Z dbałością podchodzimy do jakości surowców, z których wytłaczany jest nasz olej. Decydujemy się na wyselekcjonowane odmiany roślin oleistych, mając na uwadze ich walory smakowe i zdrowotne. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas oleje są nie tylko wytwarzane z miłością i pasją, ale też spełniają najwyższe standardy jakości.

KONTAKT
Połczyńska Olejarnia
Ul. Mariacka 8
78-320 Połczyn-Zdrój
www.olejarniapolczyn.pl (sklep internetowy w budowie)
e-mail: sklepatolejarniapolczyn [dot] pl
numer telefonu: 574 380 180

Sklep internetowy

https://olejarniapolczyn.pl/
Połczyńska Olejarnia | Połczyn-Zdroj | Facebook
instagram.com/olejarniapolczyn