Data publikacji

XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

Przez trzy dni zawodnicy z różnych rejonów Polski rywalizowali na połczyńskich kortach o tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w tenisie ziemnym. Rozegrano trzy kategorie: open, +40 i open debel.
Kat. Open
Mistrz Polski - Michał Woźniak (Brodnica Górna), V-ce Mistrz Polski - Dariusz Osicki (Połczyn-Zdrój), trzecie miejsce Mateusz Zobel - (Gniezno).
Kat. +40
Mistrz Polski - Karol Michalak (Grudziądz), V-ce Mistrz Polski Tomasz Sobczyk (Koszalin), trzecie miejsce Olaf Pysz//Koszalin, Krzysztof Szymański/Pyrzyce.
Kat.Open debel
Mistrzowie Polski - Dariusz Osicki/Połczyn- Zdrój, Tomasz Kozub/Kraków,
V-ce Mistrz Polski - Tomasz Sobczyk, Olaf Pysz/Koszalin, trzecie miejsce Michał Śmigaj/Szczecin, Mateusz Zobel/Gniezno.
Organizatorzy: PTTIS Mecz, ZNP oddział Połczyn- Zdrój, ZNP Zarząd Główny Warszawa, PSP nr1 w Połczynie- Zdroju, Urząd Miasta i Gminy Połczyn-Zdrój.
Organizator dziękuje Cukierni Wilk za dostarczenie kalorii i Dworkowi Sikory za udostępnienie kortów w pierwszym dniu turnieju.

Najczęściej czytane

Kondolencje
Data publikacji:
więcej informacji
Data publikacji:
Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2024 r. kończy się wsparcie oferowane dotychczas na podstawie art. 13 ustawy pomocowej, polegające na zapewnieniu świadczenia pieniężnego gospodarzom, którzy na włas…
więcej informacji
Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie / Muzeum Ziemi Pomorskiej w Siemczynie
Data publikacji:
Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej #SzwajcariaPołczyńska W dużym, liczącym około 3,4 ha, założonym jeszcze w latach 30-ty…
więcej informacji