Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

PLAKAT[0]
Data wydarzenia
Miejsce

Plac Wolności w Połczynie-Zdroju

Dodatkowe informacje

Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek oraz Centrum Kultury zapraszają na dwudniowy jarmark bożonarodzeniowy. Historia połczyńskich jarmarków sięga końca XVI wieku, a w nawiązaniu do tej bogatej tradycji pragniemy zaprosić na to szczególne wydarzenie, które w dniach 21-22 grudnia zaplanowaliśmy w samym sercu "kurortu z duszą", bo na Placu Wolności.
Podczas jarmarku swoje wyroby zaprezentują producenci produktów regionalnych pochodzących z mikroregionu Szwajcarii Połczyńskiej, stoiska wystawią także Koła Gospodyń Wiejskich i lokalne stowarzyszenia. Będzie to zatem doskonała okazja do zakupu wyjątkowych prezentów pochodzących od regionalnych rękodzielników i producentów. Z takich prezentów niejeden Mikołaj będzie dumny!
Połczyński jarmark bożonarodzeniowy to także cykl wydarzeń o charakterze kulturalnym. W programie m.in.: koncert szlagierów świątecznych w wykonaniu zespołu Wonky Town z Bydgoszczy, który będzie miał miejsce 22 grudnia o godz. 16:30. Ponadto prezentacje artystyczne zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego, m.in. soliści ze studia wokalnego "Art Voice".
Organizatorzy przygotowali także szereg dodatkowych atrakcji m.in. w postaci: karuzeli wiedeńskiej, spotkania ze Mikołajem, wizyty alpak oraz fabryki prezentów i warsztatów o tematyce świątecznej. We współpracy z Restauracją "Palupe" zapraszamy także mieszkańców o wspólnego gotowania potrawy świątecznej co nastąpi w piątek 22 grudnia od godziny 12:00 do g. 15:00.

PLAKAT[1]


Adres źródłowy: https://www.polczyn-zdroj.pl/wydarzenie/jarmark-bozonarodzeniowy-2023

Załączniki
  • [0] https://www.polczyn-zdroj.pl/sites/default/files/styles/event/public/2023-11/plakat_jarmark23_m.png?itok=RdkCbFI-
  • [1] https://www.polczyn-zdroj.pl/sites/default/files/pliki/plakat_jarmark23_m.png