VIII Mistrzostwa Polski Miast Uzdrowiskowych w Tenisie Ziemnym

W dniach 24 – 25 sierpnia br. na kortach tenisowych w Połczynie-Zdroju odbyła się kolejna edycja otwartego turnieju tenisowego o tytuł Mistrza Polski Miast Uzdrowiskowych. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach: open i +50. W kat. open zwyciężył Sławomir Wrzeszcz (Złotów), drugie miejsce zajął Karol Michalak (Grudziądz) a trzecie reprezentant Połczyna Mikołaj Chodubski. W kat.+50 pierwsze miejsce zajął Ireneusz Ziorkiewicz (Gdynia), drugie – reprezentant Połczyna Dariusz Osicki a trzecie Robert Zochniak (Gdańsk). Jest to kolejny turniej rozgrywany na połczyńskich kortach klasyfikowany do rozgrywek Polskiego Związku Tenisowego. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary i pamiątkowe dyplomy. Organizatorem turnieju było Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe, Gmina Połczyn i Starostwo Powiatowe w Świdwinie. Organizatorzy dziękują Uzdrowisku Połczyn Grupa PGU SA i Browarowi Połczyn za wsparcie, które przyczyniło się do podniesienia poziomu rozgrywek.