Turniej tenisowy im. J. Grzeczkowskiego

W dniach 16-17 maja na kortach tenisowych w Połczynie Zdroju rozegrany został turniej tenisa ziemnego, w którym wzięło udział 16 zawodników. Po rozegranej w sobotę pierwszej i drugiej rundzie wyłoniono czterech półfinalistów. W niedzielnym finale najlepszym zawodnikiem okazał się Dariusz Osicki pokonując w finale Krzysztofa Pumę z Białogardu (6;2, 6:1), trzecie miejsce zajął Wojciech Lisowski z Białogardu pokonując Ireneusza Fudali ze Świdwina (6:4,6:2).
Turniej poświęcony jest pamięci jednego z prekursorów połczyńskiego tenisa, który zmarł w ubiegłym roku. Puchary i nagrody pieniężne ufundowane zostały przez rodzinę Grzeczkowskich, a także przez burmistrza Połczyna Zdroju. Nagrody rzeczowe ufundowała firma „Tempo-sport”. Organizatorzy dziękują cukierni” Wilk” za słodki poczęstunek. (D.Osicki)