Sukces Salosu

Puchar Fair Play Prezesa PKOL-u, nominację do udział w XX Światowych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej 2009 we Włoszech i II miejsce w kategorii C wywalczyła drużyna chłopców SL Salos RP Połczyn-Zdrój w Kutnie.
Odbywały się tam, w dniach 22-24 luty 2008, XII ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w FUTSAL-u, czyli w piłce halowej. W Igrzyska brali udział chłopcy z całej Polski, w trzech kategoriach wiekowych: A (rocznik 1991 i młodsi), B (rocznik 1993 i młodsi), i C (rocznik 1995 i młodsi) po sześć drużyn w każdej kategorii.

Reprezentacja SL Salos RP Połczyn-Zdrój to: Kamil Bodnar, Paweł Guźliński, Tomasz Kołodziejski, Paweł Kudłaszyk, Jakub Kurcierski, Andrzej Rychter, Marek Sikorski, Grzegorz Skrzypiec, Jarosław Władyczyński i Wojciech Zachoszcz. Trenerem – opiekunem zespołu jest p. Wojciech Guźliński. Drużynie gratulujemy sukcesu i promocji naszego miasta w Polsce. Jednocześnie dziękujemy Pani Burmistrz Połczyna-Zdroju Barbarze Nowak i sponsorom za pomoc i dofinansowanie wyjazdu na tak ważne zawody. Zwracamy się do wszystkich, którzy by chcieli już od dziś uczestniczyć w przygotowaniu udziału naszej reprezentacji i pomóc finansowo ich wyjazd do Włoch, o wpłacanie na Konto bankowe nr 16 1020 2847 0000 1702 0047 3181 SL Salos RP Połczyn Zdrój ul. Wąska 5, z dopiskiem „FUTSAL 2009”. (s. Maria Kapczyńska – Wiceprezes SL Salos RP Połczyn-Zdrój).