Sołtysi i Burmistrz rozmawiają o gminie

Prawie 34 tyś ha naszej gminy zajmują tereny wiejskie. Są podzielone na 24 sołectwa. Bolkowo, Bronowo, Brusno, Buślary, Czarnkowie, Gaworkowo, Kołacz, Lipno, Łęgi, Łośnica, Nowe Resko, Ogartowo, Ogrodno, Ostre Bardo, Popielewo, Przyrowo, Redło, Sucha, Szeligowo, Toporzyk, Wardyń Górny, Zajączkowo i Zajączkówko.

I to o nich w piątkowe popołudnie 23.01.2015r. w Świetlicy Wiejskiej w Czarnkowie rozmawiali sołtysi z panią Burmistrz Barbarą Nowak. Przedstawiono zakres działań planowanych do zrealizowania w ramach funduszy sołeckich, rozmawiano o pomysłach na rozwój gminy Połczyn-Zdrój. W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Podpora i Dyrektor Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju Tomasz Chmielewski.

Jak to bywa na spotkaniach noworocznych, nie obyło się bez akcentów artystycznych. Goście mogli oglądnąć wystawę rękodzieła przygotowanego przez świetlice wiejskie, a wiele wzruszeń przysporzył wysęp dzieci z Teatrzyku „Figiel”, które przedstawiły inscenizację pt. „Jasełka opowiedziane inaczej” w reżyserii Małgorzaty Lorenc.

W załączeniu fotorelacja