Spotkanie choinkowe w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju po raz trzeci zorganizowało Spotkanie Choinkowe dla dzieci i młodzieży z Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

Przez cały rok dzieci i młodzież ciężko pracują zdobywając umiejętności w dziedzinach tańca, teatru, plastyki. Niejednokrotnie prezentują swoje osiągnięcia w formie koncertów, pokazów czy wystaw w czasie imprez lokalnych, powiatowych i wojewódzkich.

Spotkanie choinkowe jest podziękowaniem dla tych młodych ludzi za wkład jaki wnieśli w rozwój edukacji kulturalnej oraz promocję naszego miasta.
W zabawie wzięły udział zespoły taneczne z Klubu Tańca OMEN, Teatru Tańca FIGIEL, grupa Breck dance oraz z Dziecięcego Teatrzyku FIGLUŚ i dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne do Klubu Plastycznego PLASTUSIE (łącznie 150 osób).
Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych, zdjęć zespołów w czasie zajęć, koncertów i pokazów tanecznych.
Dla dzieci i młodzieży z Amatorskiego Ruchu Artystycznego,przygotowane były zabawy i konkursy. Najważniejszym i najmilszym elementem spotkania było wręczenie paczek przez Świętego Mikołaja.
Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju w imieniu dzieci serdecznie dziękuje za wsparcie spotkania: Pomerani Frucht z Dziwogóry, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie, Nadleśnictwu Połczyn-Zdrój, Firmie Trailer – Tech z Połczyna-Zdroju.