Ślub w plenerze dla każdego – możliwy w Połczynie-Zdroju!

Rusza akcja plakatowa informująca o możliwości zawarcia ślubu w najpiękniejszych plenerach województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w gminie Połczyn-Zdrój.

Plakaty pojawiają się na połczyńskich ulicach i wsiach, choć można je będzie spotkać również w kwiaciarniach, czy w innych miejscach. Ogłoszenia dotrzeć mają także do ościennych gmin.

Wiele Par Młodych pragnie, aby ich ślub był oryginalny i wyjątkowy. Aby sceneria ceremonii na zawsze została w pamięci gości weselnych. W Połczynie-Zdroju możliwy jest ślub w terenie. Również dla par spoza gminy.

Ceremonię z sali urzędu stanu cywilnego można przenieść w otwartą przestrzeń – w alejkę przepięknego połczyńskiego parku, czy na kwiecisty pomost jednego z połczyńskich pensjonatów. Dla wielu nowożeńców to urzeczywistnienie marzeń.

Ślub w plenerze to wiele przygotowań i pracy, ale warto się poświęcić i sprawić, aby był on jak najbardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. Zwłaszcza, jeśli chcemy, aby ten najważniejszy dzień w życiu był też dniem niezapomnianym dla gości, a ceremonia zapierała dech w ich, ale i naszych piersiach.

Kontakt w sprawie plenerowego ślubu w połczyńskim USC – pod nr tel. (94) 36 63 188, e-mail usc@polczyn-zdroj.pl Ślub cywilny można wziąć w połczyńskim USC, bez względu na zameldowanie. Zapraszamy!