Radość bez granic 2014 – fotorelacja

W dniu 06.06.2014r. już po raz 14 odbyła się impreza integracyjna pod nazwą „Radość bez granic”. 

Impreza odbyła się w Parku Zdrojowym. Na ręce połczyńskiej młodzieży Burmistrz Połczyna-Zdroju Barbara Nowak przekazała klucz do miasta. Uczniowie szkół rywalizowali w grze „Połczyn-Zdrój kurort z duszą” oraz w zawodach „Młodego ratownika”, natomiast przedszkolaki w III Olimpiadzie Przedszkolaka o puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. Na scenie Amfiteatru zaprezentowały się dzieci i młodzież z Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, przedszkolaki, uczniowie szkół z terenu miasta i gminy Połczyn-Zdrój oraz podopieczni ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Uczestnicy mogli korzystać również z rozstawionych stoisk z rozmaitymi atrakcjami.

Spotkanie „Radość bez granic 2014” wsparły firmy i instytucje: PEFRON, Burmistrz Połczyna-Zdroju, Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych w Warszawie, Fundacja ENERGA, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zdrój” z Połczyna-Zdroju, Trailer-Tech w Połczynie-Zdroju, Pomerania Frucht Dziwogóra, PSS „Społem” Połczyn-Zdrój, Henryk Kempkiewicz Firma Wielobranżowa „KEMPES” Połczyn-Zdrój, MPGO Wardyń Górny, EPEE Szczecin, Nadleśnictwo Połczyn, Huhtamaki Polska, PKO S.A. Połczyn-Zdrój, Spółdzielnia Pracy Opakowań Drukowanych WEGA Połczyn-Zdrój.

Impreza cieszyła się dużą frekwencją. W spotkaniu wzięło udział ponad 1000 osób w tym dzieci i młodzież niepełnosprawna, chora na mukowiscydozę, podopieczni ośrodków opiekuńczo wychowawczych oraz dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół z terenu miasta i gminy Połczyn-Zdrój.

fot.Grzegorz Ostrowski