Radość bez granic

Dnia 7 czerwca 2008r. na basenie miejskim w Połczynie-Zdroju odbyła się impreza integracyjna „Radość bez granic”, podczas której spotkają się dzieci i młodzież zdrowa oraz niepełnosprawna z kilku powiatów woj. zachodniopomorskiego.

W tegorocznej imprezie wzięło udział około 1600 uczestników, którzy chętnie korzystali z proponowanych atrakcji takich jak: program artystyczny, gry rekreacyjne, urządzenia zabawowe, konkursy prowadzone m.in. przez strażaków z OSP w Połczynie-Zdroju, nauczycieli wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Połczyn-Zdrój, Stowarzyszenie Joannitów Dzieło Pomocy z Połczyna-Zdroju pod opieką Pani Krystyny Kawicz-Żabskiej, Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju. Jedną z większych atrakcji dla młodzieży była możliwość wykonania sobie profesjonalnego makijażu przez kosmetyczkę z Firmy Oriflame. Z kolei młodszym uczestnikom imprezy nauczyciele plastycy i plastycy z Centrum Kultury malowali twarze. Dzieci zainteresowane sztuką plastyczną malowały z instruktorami z Domu Środowiskowego „Radość” z Połczyna-Zdroju.
po tak wyczerpującym i atrakcyjnie spędzonym czasie na dzieci czekała kiełbaska z grilla i prawdziwa wojskowa grochówka.
Realizacja tej imprezy nieobeszła by się bez pomocy WOLONTARIUSZY –uczniów Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Połczynie-Zdroju i Zespołu Szkół Ponadgimazjalnych w Połczynie-Zdroju. W imieniu organizatorów SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Również w tym roku nie zawiedli nasi lokalni darczyńcy:
Eko-Fiuk
Kempes
Agencja Ochrony „ Szabel”
Uzdrowisko Połczyn S.A.
Wytwórnia Wody Źródlanej „Połczyn Zdrój”
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”
PSS „Społem”
Sobótka
Hurtownia materiałów budowlanych Piotr Orłowski
PSB Szczęsny
W imieniu wszystkich uczestników imprezy dziękujemy za dofinansowanie :
POWIATOWEMU CENTRUM POMOCY RODZINIE Z POŁCZYNA ZDROJU
URZĘDOWI MIASTA I GMINY POŁCZYN ZDRÓJ
STAROSTWU POWIATOWEMU ŚWIDWIN
TOWARZYSTWU PRZYJACIÓŁ DZIECI W POŁCZYNIE ZDROJU
MENNICY POLSKIEJ S.A
POLSKIEJ WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE
FUNDACJI JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ „POROZUMIENIE BEZ BARIER „
I rzeczowe wsparcie:
ALLEGRO
EPEE SZCZECIN S.A.
INTERIA.PL S.A.
MAKRO CASH & CARRY POLSKA HALA W KOSZALINIE
BELiN Poznań
NATUR PRODUKT ZDROVIT