Pracuj w Szczecinku, zamieszkaj w Połczynie-Zdroju!

INVEST IN POLCZYN. To świetny pomysł! Jeśli pracujecie w Szczecinku, a po ciężkim dniu chcielibyście zostawić wszystko za plecami i odpocząć w uzdrowisku – to marzenie możecie spełnić już 14 maja. „Kurort z duszą” jest na wyciągnięcie ręki.

Właśnie w tym dniu odbędzie się przetarg na działkę nr 189/13 położoną przy ulicy… Szczecineckiej. Mieszkańcy grodu nad Trzesieckiem na pewno poczują się tam swojsko. Pół godziny drogi od Szczecinka na pewno znajdą wytchnienie i nieskażoną przyrodę. Działka budowlana o powierzchni 0,1043ha, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne ma cenę wywoławczą 72.939,00 zł brutto. Choć w samej parceli brak uzbrojenia, nabywca może wykonać przyłącza od ulicy (woda, kanalizacja, gaz, prąd), za pośrednictwem działki zabudowanej osoby fizycznej.

Połczyn-Zdrój to doskonałe miejsce do zamieszkania. Niedawno w gminie odkryto „pierwiastek długowieczności”. Miejscowość słynie z największej liczby osób pomiędzy 91 – 100 rokiem życia. Okolica jest także niezwykle atrakcyjna jeżeli chodzi o spędzanie czasu w kontakcie z naturą. Szwajcaria Połczyńska to obszar rezerwatu krajobrazowego pomiędzy Połczynem-Zdrojem a Czaplinkiem, który jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc na terenie całego Województwa Zachodniopomorskiego. Nazywany jest też Doliną Pięciu Jezior (Krzywe, Krąg, Długie, Głębokie i Małe). Okolica zawdzięcza nazwę malowniczemu otoczeniu wysokich (ponad 200 m) wzgórz morenowych pokrytych pastwiskami i lasami. Znajduje się tam jedno z najwyższych wzniesień zachodniego pomorza – Wola Góra (219,2 m n.p.m), na której szczycie wzniesiono wieżę obserwacyjną. To również miejsce, gdzie źródło ma rzeka Drawa. „Szwajcaria” to liczne szlaki turystyczne, piesze i rowerowe, które wiodąc przez zbocza i doliny z rwącymi strumieniami i jeziorami, tworzą niemalże górski krajobraz. To naturalne otoczenie tworzy wyjątkowy, łagodny mikroklimat, sprzyjający leczeniu wielu chorób.

Przetarg odbędzie się  dniu 14 maja 2020 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju przy Placu Wolności 3-4. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniach przetargowych, zamieszczonych na tablicy ogłoszeń oraz  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju http://umig.polczynzdroj.ibip.pl/public/?id=129318.

Dostępne są też inne nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach. Więcej ofert na http://investinpolczyn.pl/ w zakładce „zainwestuj”.

Fot. działki: M. Catewicz.