Powiatowy finał ligi halowej piłki nożnej

W dniu 28 lutego 2010 w hali widowiskowo-sportowej w Połczynie-Zdroju odbył się Powiatowy Finał w Lidze Halowej Piłki Nożnej. W finale udział wzięło 8 zespołów, 4 najlepsze z ligi połczyńskiej i 4 z ligi świdwińskiej.

Finał zorganizowany był przez Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju, Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SONCAS” i Klub Sportowy „POGOŃ”. Zespoły były podzielone na dwie grupy gdzie grano systemem każdy każdym. Do Półfinału awansowały po dwa zespoły z grupy. Z grupy A awansowały zespoły w kolejności: Kołacz i Erkan z grupy B Probud i Gordon. W pierwszym półfinale zmierzyły się zespoły Probud i Erkan, Probud wygrał 3 : 0, w II półfinale Kołacz i Gordon, Kołacz wygrał 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Erkan przegrał z Gordonem 8 : 1. W finale Kołacz wygrał z Probud 1 : 0.
Wybrano najlepszego bramkarza, którym został Wojciech Ostrowski z drużyny Kołacz. Najlepszym zawodnikiem został Kurlapski Paweł – zawodnik Probud, królem strzelców został Igor Walczak z zespołu Gordon. Puchary, statuetki i nagrody wręczali wicestarosta powiatu świdwińskiego Roman Kozubek, burmistrz Połczyna-Zdroju Barbara Nowak i Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej w Połczynie-Zdroju Jarosław Król. W finale udział wzięło 96 zawodników i 250 kibiców.
Zdzisław Wiater