Porażka Mieszka

W meczu 9. kolejki III Ligi Mężczyzn siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój przegrali przed własną publicznością z ekipą Nowej Regi Trzebiatów.
Po stojącym na dobrym, wyrównanym poziomie meczu Nowa Rega pokonała MKS Mieszko 0:3 (20:25,21:25,19:25). W każdym secie toczyła się wyrównana walka, lecz dzięki swojemu doświadczeniu siatkarze z Trzebiatowa w końcówkach setów potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
W składzie gospodarzy zabrakło dwóch zawodników z pierwszej „szóstki”: Pawła Karandyszewskiego (atakujący) i Jakuba Sochackiego (środkowy). Była to 2 porażka połczyńskiego zespołu w tym sezonie, aktualnie MKS uplasował się na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Kolejne spotkanie seniorzy rozegrają w sobotę 11.02.2012r. o godzinie 17 w Hali Widowiskowo-Sportowej, a ostatnim w rundzie zasadniczej przeciwnikiem będzie lider Spartakus Pyrzyce, który pokonał Gryfa Szczecinek 3:1.

Mieszko: Dopart, Żakowski (K), Pankiewicz, Olejnik, Buczkowski, Kozioł, Gajdziel (L)
Rezerwowi: Sołtysiak, Bugała, Halec

Nowa Rega: Bąk, Czachorowski (K), Wyszyński, Kławsiuć, Andrzejewski, Mackiewicz, Maizner, Pilch, Pilewski, Czyż (L), Staigl (L)
Kamil Halec