Na połczyńskim szlaku

W dniu 5 września 2019 roku Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość” w Połczynie – Zdroju po raz czwarty zorganizował imprezę integracyjną pt. „Połczyński Szlak”.

– „Połczyński Szlak” organizowany jest, ponieważ chcemy promować nasze miasto i całą gminę Połczyn – Zdrój, która jest przyjazna zarówno dla osób zdrowych, jak i osób niepełnosprawnych – relacjonuje Terapeuta Grażyna Binkowska. – W związku z tym impreza integracyjna organizowana przez naszą placówkę ma na celu poznawanie ciekawych miejsc na terenie gminy. Podczas imprezy chcemy pokazać zaproszonym gościom namiastkę tego, czym my mieszkańcy Połczyna – Zdroju możemy cieszyć się na co dzień.

W tym roku w „Połczyńskim Szlaku” brali udział uczestnicy z czterech placówek tj. Środowiskowy Dom Samopomocy w Świdwinie, Środowiskowy Dom Samopomocy „SZANSA” w Sianowie, Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalne w Drawsku Pomorskiem Filia Złocieniec oraz gospodarze imprezy Środowiskowy Dom Samopomocy „Radość” w Połczynie – Zdroju.

Uczestnicy i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Radość” w Połczynie – Zdroju szczególne słowa wdzięczności kierują do sponsorów, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do zrealizowania inicjatywy „Połczyńskiego Szlaku” tj. Uzdrowisko Połczyn Polska Grupa Uzdrowisk, FOTO-FILM Nowak, Ewa Majewska –  Prezes Społem PSS Związkowiec, Cukiernia Wilk, Urząd Miejski w Połczynie – Zdroju oraz firmie Kempes – Usługi elektryczne. Kempkiewicz Henryk.

Serdecznie dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Połczynie – Zdroju i ich opiekunowi Marzenie Kalinowskiej za wsparcie, pomoc i zaangażowanie włożone w sprawne przeprowadzenie „Połczyńskiego Szlaku”.