MORSY Z Połczyna-Zdroju 2019

Witajcie Kochani,

Czas szybko płynie, czasami za szybko. Kolejny Światowy Zlot Morsów 2019 w Mielnie za nami. Nie jesteśmy już małą grupką, tylko całkiem sporą grupą, która dzielnie reprezentuje nasze kochane miasto. Nasze okrzyki „tak się bawi, tak się bawi Połczyn Zdrój” zna już cała Polska.

Takiej atmosfery jaka panuje w Mielnie nie ma nigdzie więcej, wystarczy dodać, że do wody weszło 4904 osób. Ogromny tłum, cudowna atmosfera i uśmiechnięte twarze. Zapraszamy gorąco chętnych do wspólnych zimnych kąpieli w każdą niedzielę o godzinie 11.00 nad jeziorem Radoniewieckim w Kołaczu ( to naprawdę nie boli, a energii daje na cały tydzień).

Paweł Szczesny
”  Dopuszcza się możliwość rozpowszechniania informacji nie wytworzonych przez jednostki organizacyjne Gminy, o ile dotyczą one informacji o walorach Gminy Połczyn-Zdrój, jej historii, możliwości spędzania wolnego czasu, kultury, akcji charytatywnych, organizacji nieodpłatnych szkoleń czy turystyki, oraz jednocześnie nie są informacjami mającymi charakter komercyjny. W takim przypadku informacja nie podlega redakcji, zaś na jej końcu zamieszcza się inną czcionką informację o źródle jej pochodzenia”.