Mieszko zwycięża u siebie

Niezwykle emocjonujące, trwające 2 godz. 10 min. spotkanie obejrzeli kibice zgromadzeni na trybunach Hali Widowiskowo-Sportowej w Połczynie-Zdroju.
W zaległym meczu III Ligi Mężczyzn MKS Mieszko pokonał zespół Gryfa Szczecinek 3:2 (23:25,19:25,25:15,25:21,15:3). Spotkanie miało dwa oblicza. Początek spotkania to gra błędów ze strony gospodarzy, które w końcowym rozrachunku zdecydowały o przegraniu pierwszego seta. Zwrotnym momentem spotkania, była końcówka przegranego przez połczynian drugiego seta, kiedy to kilka kontrowersyjnych decyzji sędziów wprowadziło ożywienie w połczyńskim zespole i na trybunach. Od tego momentu przy głośnym dopingu dominacja Mieszka nie podlegała dyskusji, o czym świadczy stosunek punktów w kolejnych setach. A to co zrobili w piątym secie miejscowi siatkarze, rzadko spotyka się na siatkarskich parkietach( wygrana 15:3).
Dzięki temu zwycięstwu Mieszko umocniło się na drugim miejscu w tabeli ze stratą 1 punktu do prowadzącego Spartakusa Pyrzyce.
Za tydzień 14 stycznia w 9.kolejce Mieszko rozgra bardzo ciekawe spotkanie ze wzmocnionym w ostatnim czasie zespołem Nowej Regi Trzebiatów. Początek spotkania o godz. 17 w Hali Widowiskowo-Sportowej. Natomiast Gryf Szczecinek czeka mecz wyjazdowy w Pyrzycach.
Kamil Halec