Mieszko zwycięża po ładnej grze

Najlepszy mecz na koniec rozgrywek III ligi mężczyzn rozegrali siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, pokonując we własnej hali lidera rozgrywek Spartakusa Pyrzyce 3:0(25:23,25:19,25:20).
Wynik nie odzwierciedla emocji w tym spotkaniu. Gra punkt za punkt, długie wymiany piłek, urozmaicona gra kombinacyjna oraz piękne obrony z obu stron wszystko to mogła oglądać jak zwykle licznie zgromadzona widownia w Połczynie. Kluczem do zwycięstwa Mieszka w tym meczu była odrzucająca od siatki zagrywka ,na którą przyjmujący z Pyrzyc nie mogli znaleźć recepty. Pod wrażeniem kulturalnego i żywiołowego dopingu byli zawodnicy gości, którzy pomimo przegranego meczu oklaskami podziękowali kibicom za wspaniałą atmosferę w połczyńskiej hali. Rzadko to spotykany obrazek na arenach sportowych.
Podopieczni Wojciecha Halca zajmując 2 miejsce w lidze awansowali do turnieju finałowego w Pyrzycach w dniach 17-19.02.2012r. Dwa pierwsze zespoły z tych zawodów rozegrają na początku marca mecze barażowe o awans do II ligi z przedstawicielami województw wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

MKS Mieszko:Dopart, Żakowski (K), Pankiewicz, Sochacki, Olejnik, Kozioł, Gajdziel (L)
Rezerwowi: Buczkowski, Halec, Bugała
Spartakus:Skowron, Pawlik, Adamczyk, Paśnik, Michalski (K), Nowakowski, Prusakowski, Komaniecki, Zubko (L)
Kamil Halec