Konkurs z okazji Dnia Matki

„26 maja obchodzimy “Dzień Matki”, ważne święto dla każdego z nas. Wspólnie z lokalnymi kwiaciarniami chcielibyśmy, aby ten dzień był wyjątkowy. W związku z tym proponujemy udział w konkursie na facebookowym profilu Centrum Kultury.

Zadanie konkursowe będzie polegało na wpisaniu w komentarzu życzeń dla Mamy wraz z oznaczeniem jej konta na Facebooku. Dopuszczalne jest także załączenie zdjęcia własnoręcznie wykonanej laurki. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych. Dotyczy wyłącznie Mam zamieszkałych w Gminie Połczyn-Zdrój. Na Wasze życzenia czekamy do wtorku 26 maja 2020 roku do godziny 9:00. Trzyosobowe Jury wytypuje Autorów najbardziej oryginalnych życzeń i przyzna cztery nagrody w postaci bukietów, które zostaną dostarczone 26 maja, w ten wyjątkowy dzień pod wskazany adres w naszej gminie. Ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 12:00.  

Naszymi Sponsorami są wspaniałe lokalne kwiaciarnie, które przygotują i dostarczą bukiety dla Mam laureatów konkursu: 

– Pracownia Florystyczna Edyta Chrzanowska-Burak

– Kwiaciarnia Połczyn Konicka 

– Kwiaciarnia „Nowosielska”

– Baccara Andrzej Michalski 

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z informacjami i Regulaminem znajdującym się na stronie http://ckpolczyn.pl/aktualnosci/konkurs-na-dzien-matki/