Koncert noworoczny fotorelacja

Od wielu lat w Połczynie-Zdroju kultywowana jest tradycja organizowania w okresie karnawału wydarzenia kulturalnego pod nazwą „Koncert noworoczny”, na który burmistrz zaprasza mieszkańców. Tegoroczny występ zespołu VOX z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej zapewne przejdzie do historii jako jeden z najbardziej udanych koncertów noworocznych.
W niedzielne popołudnie trybuny Hali Widowiskowo-Sportowej wypełniły się do ostatniego miejsca. Przed koncertem burmistrz Barbara Nowak złożyła życzenia noworoczne oraz poprosiła o zabranie głosu wicemarszałka Andrzeja Jakubowskiego. Przedstawiciel władz wojewódzkich pogratulował Połczynowi wybudowania „tak wspaniałego obiektu, jakim jest Hala Widowiskowo-Sportowa” oraz poinformował o sukcesie połczyńskiego magistratu w staraniach o fundusze na rewitalizację parku.
Kiedy rozbrzmiała muzyka, atmosfera mimo panującego na zewnątrz mrozu zrobiła się naprawdę gorąca. Publiczność po zakończeniu występu zgotowała muzykom tak gorącą owację, że zespół bisował aż trzy razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>