IV MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM MIAST UZDROWISKOWYCH ROZEGRANE

W dniach 28.08-30.08.2015 na kortach tenisowych w Parku Zdrojowym w Połczynie-Zdroju zostały rozegrane IV Mistrzostwa Polski Miast Uzdrowiskowych w tenisie ziemnym. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Dariusz Osicki prezes Połczyńskiego Towarzystwa Tenisowego i Sportowego „MECZ”.

Impreza rozgrywana jest w ramach rozgrywek Polskiego Związku Tenisowego i na stałe wpisała się do kalendarza imprez Połczyna-Zdroju. W roku bieżącym turniejowi dopisała piękna, słoneczna pogoda i atmosfera tenisowa co pozwoliło na sprawne rozegranie turnieju. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: kat. OPEN i w kat. +45.

W kategorii OPEN wygrał Chojenka Piotr pokonując Pyclika Maurycego 6:2, 4:6 (10:7), trzecie miejsce zajęli Szymański Krzysztof i Dzwonkowski Radosław.
W kategorii +45 zwyciężył reprezentujący Połczyn-Zdrój i Uzdrowisko Połczyn Dariusz Osicki pokonując Roberta Zochniaka 6:1, 6:3, trzecie miejsca zajęli Czajkowski Piotr i Dinst Zdzisław.

Organizatorami imprezy byli: Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe i Sportowe „Mecz”, Starostwo Powiatowe w Świdwinie oraz Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju. Szczególne podziękowania dla Uzdrowiska Połczyn za duży wkład w organizację imprezy oraz Cukierni Wilk z Polczyna-Zdroju.

Dariusz Osicki