Finał gminnej halowej ligi piłki nożnej

W dniu 9 marca 2014r o godz. 9.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Połczynie-Zdroju zakończyła się halowa liga piłki nożnej.

Organizatorami ligi byli: Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Gmina Połczyn – Zdrój, Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Powiatowa Akademia Sportu i Klub Sportowy „Pogoń” w Połczynie-Zdroju.
Liga rozpoczęła się 9 grudnia 2013r. Do ligi przystąpiło 9 zespołów 15 osobowych. Rozegrano 72 mecze, mecze rozgrywano w dni wolne od pracy. Zawody sędziowali sędziowie z Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Koszalin, grupa Świdwin.
Najlepszym bramkarzem ligi został Maksymilian Marcinkiewicz z zespołu „Pogoń Oldboje”. Królem strzelców został Mateusz Kowalczyk z zespołu „Gordon”, a najlepszym zawodnikiem ligi został Janusz Bożek z zespołu „Pogoń Oldboje”.
Na zakończenie ligi wszystkim drużynom wręczono puchary, dyplomy a wyróżnionym zawodnikom wręczono okolicznościowe statuetki.
Wręczenia pucharów, statuetek i dyplomów dokonał Prezes KS „Pogoń” Krzysztof Moskwa.
Liga współfinansowana była przez: Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Gminę Połczyn-Zdrój i Klub Sportowy „Pogoń” w Połczynie – Zdroju.

SEZON 13 KLASYFIKACJA PO X  KOLEJCE[1]