Dwójka wygrała Puchar Burmistrza

W dniu 28 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Połczynie-Zdroju odbył się Turniej Powiatowej Ligi Dziewcząt w Piłkę Ręczną o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

W Turnieju wzięło udział 6 zespołów z: SP nr 1 i SP nr 2 w Połczynie-Zdroju, SP w Redle, SP Bierzwnica, SP nr 1 w Świdwinie, SP w Lewkowie. Zawody rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”.

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli W-F szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że I miejsce i Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Połczynie-Zdroju, II miejsce SP w Redle, III miejsce SP w Lekowie, IV miejsce SP w Bierzwnicy, V miejsce SP nr 1 w Świdwinie, VI miejsce SP nr 1 w Połczynie-Zdroju.

Drużyny te za udział w zawodach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami oraz pucharami, które zostały ufundowane przez Burmistrza Połczyna-Zdroju. Z każdej drużyny wyróżniono po dwie najlepsze zawodniczki atakujące i broniące, które nagrodzono statuetkami, medalami i nagrodą rzeczową. Wręczenia nagród dokonała Zastępca Burmistrza Pani Emilia Mazur.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowały: kapitan Viera Shevchenko, Karolina Halec, Milena Waskan, Patrycja Szczesna, Julia Wojdan, Maria Fiuk, Agnieszka Sołowiej, Alicja Olejnicka, Zofia Abolik, Nicola Sameć, Amelia Grążka, Oliwia Butkiewicz oraz bramkarz Aleksandra Szewczuk.

Wyróżnione zawodniczki Turnieju to: Karolina Halec, Milena Waskan, Aleksandra Szewczuk i Patrycja Szczesna.

Wszystkim dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.