| ZBIÓRKA POMOCY DLA POWODZIAN |
|
|
|
W środę 2 czerwca w kilku sklepach na terenie Połczyna-Zdroju prowadzona będzie zbiórka środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego, które trafią do dotkniętych powodzią na południu Polski.
Zbiórka bedzie prowadzona w godzinach 12.00 - 18.00 w marketach Polo, Sano i Biedronce oraz w drogeriach na ul. Demokracji i 5 Marca. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (organizator akcji) sugeruje zakup artykułów takich jak: mydła, proszki do prania, płyny do myci naczyń, gumowe rękawice, papierowe ręczniki itp. Ponadto (niezależnie od zbiórki w sklepach) do MGOPS-u przy ul. Koszalińskiej można dostarczać koce, ręczniki, śpiwory, odzież itp. Organizatorzy apelują aby w miarę możliwości nie były to rzeczy używane.
Istnieje możliwość wpłacenia środków pieniężnych przeznaczonych na pomoc dla powodzian na konto nr. PKOBP 20102028470000160200096701 z dopiskiem "DLA POWODZIAN" |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|
| strona główna | aktualności | zapowiedzi | archiwum | informator | galeria | linki | samorząd | turystyka | gmina | kontakt | galeria | mapa strony |