zawody pistoletowe wg regulaminu IPSC upamiętniające bohaterów broniących Helu

Po wakacyjnej przerwie  w dniu 25 sierpnia na strzelnicy myśliwsko- sportowej w Łężku odbyły się zawody pistoletowe wg regulaminu IPSC upamiętniające bohaterów broniących Helu. Na starcie zameldowało się łącznie ponad 60 zawodników z licznych miast Polski  m.in. z Torunia, Piły, Skwierzyny, Gryfic, Stargardu , Szczecina, Ostródy, Kołobrzegu, Białogardu oraz Koszalina. Zawodnicy rywalizowali na 6 torach pistoletowych na których mieli do oddania łącznie nie mniej jak 100 strzałów.

W kategorii „Production” I miejsce wywalczył  Maciej Wiśniewski z klubu EXTREME-tech z Torunia

II Miejsce zajął Roman Rybiński z STS Szczecin

Natomiast 3 miejsce przypadło Krzysztofowi Bonczkowi reprezentującemu barwy klubu STS Szczecin

W kategorii „Standard”

I miejsce zajął Krzysztof Michałowski z STS Szczecin

II Miejsce przypadło Piotrowi Miętkowi z Białogardu

Natomiast 3 miejsce zajął Piotr Sienkiewicz reprezentujący klub KS Gatling Połczyn- Zdrój.

Na zakończenie zawodów rozlosowane zostały nagrody specjalne turnieju, pistolet 9mm „GLOCK” oraz karabin 7,62 mm „JACK”, które wręczył przedstawiciel sponsora ze sklepu myśliwsko- sportowego „Dzikarz” ze Szczecina.

Pistolet powędrował do Marcina Pasikiewicza z SKS Legion ze Stargardu

Natomiast karabin wylosował Krzysztof RAB z klubu KS Garda Ostróda.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a nowym właścicielom broni życzymy celności  owocnych startów w zawodach.