23 kwietnia – X edycja Targów Pracy w Szczecinie

TargiPracySzczecin_LOGO (Medium)

Prezentacja ponad 70 wystawców, kilkaset ofert pracy, ciekawe wykłady to najważniejsza wizytówka jubileuszowej, X edycji Targów Pracy w Szczecinie.

Targi odbędą się w czwartek, 23 kwietnia br., w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3, mieszczącej się przy ulicy Sowińskiego 1 w Szczecinie. Rozpoczną się o godz. 9:00, a ich zakończenie zaplanowano na godz. 15:00. Wstęp jest bezpłatny.

Ta największa na Pomorzu Zachodnim impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców
z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów, jak i osób szukających odmiany
w swoim życiu zawodowym. Jej organizatorem jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Zainteresowani mogą liczyć na kontakt nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności, ale także służbami mundurowymi (np. policja) zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi.

W hali ZS3 obecne będą firmy m.in. z branży finansowej (Metro Services PL, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski), handlowej (Netto, RTV EURO AGD, Leroy Merlin), produkcyjnej (DGS, Cargotec), informatycznej (Tieto, brightONE), czy motoryzacyjnej (Bridgestone). Swoją reprezentację będą miały także agencje pośrednictwa pracy, również z zagranicy.

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego, jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Ciekawym akcentem targowej oferty jest propozycja dla osób zainteresowanych autorozwojem
i podniesieniem swoich kwalifikacji. Będą one miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje lub wziąć udział w interesujących wykładach np.:

• „Usługi urzędów pracy i zasady pozyskiwania dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej” – Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
• „Ambitni, Innowacyjni, Przedsiębiorczy – Aktywne Budowanie Kariery” – Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego
• „Poszukiwanie pracy w branży IT… nie tylko dla osób z wykształceniem technicznym” – Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie
Więcej informacji o imprezie dostępnych jest w Internecie:

http://www.targipracy.szczecin.pl/new/index.php?s=aktualnosci oraz https://www.facebook.com/TargiPracySzczecin

Targi Pracy współfinansowane są ze środków Miasta Szczecin.

baner_targipracy2015_wSzczeciniePL_300x600 (Medium)